Kontakt

Hovedstyret, lokallag med regionale ledere og kontaktpersoner.
14. januar 2016

Hovedstyre

Leder

Anders Nupen Hansen
Mob. 976 43 232
e-post: anders.hansen@lars.no

Nestleder

Kenneth C Jørgensen
Mob. 905 35 789
e-post: kenneth.jorgensen@lars.no

Økonomiansvarlig

Christine Fossaa Utne
Mob. 996 49 582
e-post: christine.utne@lars.no

Styremedlem

Shaqir Rexhaj
Mob. 906 03 969
e-post: shaqir.rexhaj@lars.no

Styremedlem

Frøydis Olsen
Mob. 900 15 415
e-post: froydis.olsen@lars.no

Styremedlem

Ingrid Njerve
Mob. 958 33 825
e-post: ingrid.njerve@lars.no

Varamedlem

Lill Tove Witnæs Holmen
Mob. 971 01 234
e-post: lill.holmen@lars.no

Varamedlem

Luis Fransisco Gran
Mob. 949 89 846
e-post: luis.gran@lars.no

Varamedlem

Joachim Kotte Norvik
Mob. 479 64 004
e-post: joachim.norvik@lars.no

Lokallag

LARS Agder [agder@lars.no]

Jørgen Håvorstad Johansen
Mob. 952 87 273
e-post: jorgen.johansen@lars.no

LARS Finnmark [finnmark@lars.no]

Kjell Magne Johansen
Mob. 470 13 663
e-post: kjell.johansen@lars.no

LARS Innlandet [innlandet@lars.no]

Anders Nupen Hansen
Mob. 976 43 232
e-post: anders.hansen@lars.no

LARS Hordaland [hordaland@lars.no]

Marius Loftheim
Mob. 911 96 259
e-post: marius.loftheim@lars.no

LARS Nord Vest [nord-vest@lars.no]

Mariann Løvik
Mob. 993 20 013
e-post: mariann.lokvik@lars.no

LARS Oslofjord Vest [oslofjord-vest@lars.no]

Leif Helge Svae
Mob. 917 56 746
e-post: leif.svae@lars.no

LARS Rogaland [rogaland@lars.no]

Geir Inge Sivertsen
Mob. 917 77 369
e-post: geir.sivertsen@lars.no

LARS Troms [troms@lars.no]

Kontakt hovedstyret. E-post: hovedstyret@lars.no

LARS Trøndelag [trondelag@lars.no]

Tommy Borg
Mob. 936 92 408
e-post: tommy.borg@lars.no

LARS Øst/Oslo [ost-oslo@lars.no]

Marianne Graham Hjelmen
Mob. 926 52 673
e-post: marianne.hjelmen@lars.no



























































Patetra

Medlemsblad for Landsforeningen for Ryggmargsskadde (LARS).

Redaktør

Tori Lunde
Mob. 922 20 667
e-post: tori.lunde@lars.no

Redaksjonsmedarbeider

Elisabet Berge
Mob. 916 68 323
e-post: elisabet.berge@lars.no

Redaksjonsmedarbeider

Anne Beate Melheim
Mob. 995 88 685
e-post: anne.melheim@lars.no

Layout

Kenneth Cripplebilly Jørgensen
Mob. 905 35 789
e-post: kenneth.jorgensen@lars.no

Redaksjonens adresse

Landsforeningen for Ryggmargsskadde
Boks 9217 Grønland, 0134 Oslo
e-post: patetra@lars.no

Trykk

Gunnarshaug Trykkeri AS
Auglendsdalen 81
Postboks 3011
4095 Stavanger

Abonnement

Landsforeningen for Ryggmargsskadde
Boks 9217 Grønland, 0134 Oslo
e-post: abonnement@lars.no

Deadline for stoff til redaksjonen

1. mars (utgivelse i slutten av mars)
1. juni (utgivelse i slutten av juni)
1. september (utgivelse i slutten av september)
1. desember (utgivelse i slutten av desember)


Kontor og kontaktperson 
Norges Handikapforbund

Ellen Trondsen
LARS/Norges Handikapforbund
Boks 9217 Grønland, 0134 Oslo
Tlf. 24 10 24 00 – 24 10 24 43
e-post: ellen.trondsen@nhf.no